Organiziranost

Fakulteta za uporabne družbene študije (FUDŠ) je vrhunski center družboslovnega znanja, ki se s svojo ekspertizo umešča v lokalno oz. regijsko okolje in nacionalne trge dela, ki izrablja številne še neizkoriščene možnosti v razvoju družbenih ved na nacionalnem nivoju in ki se uspešno vključuje v mednarodno okolje, pri čemer sledi trendom razvoja družbenih ved.

AKTUALNO

Dne 14.9.2017 objavljamo Sklepe volilne komisije o izvedenih volitvah za člane senata FUDŠ za mandatno obdobje 2017-19
Dne 24.7.2017 objavljamo Poziv - ŠtudentskI svet FUDŠ
Dne 24. 7. 2017 objavljamo Seznam kandidatov za dekana FUDŠ
Dne 13. 7. 2017 objavljamo Poročilo o poteku predlaganja kandidatov in seznam kandidatov za volitve članov Senata FUDŠ
Dne 10. 7. 2017 objavljamo Seznam pravočasno evidentiranih kandidatov za dekana.
Dne 23. 6. 2017 objavljamo sklep z volitve članov senata FUDŠ in sklep za volitve dekana FUDŠ.

Dekanja: izr. prof. dr. Mateja Rek

Prodekanja za študijske in študentske zadeve:  izr. prof. dr. Mateja Rek

Prodekanja za znanstvenoraziskovalno dejavnost: doc. dr. Tea Golob

Prodekan za mednarodno sodelovanje: prof. dr. Matevž Tomšič

Glavni tajnik fakultete: Klara Remec

Predsednik upravnega odbora: prof. dr. Matej Makarovič
Predsednik Akademskega zbora: prof. dr. Dejan Jelovac
Predsednik Študentskega sveta: / Podpredsednik: /

Člani Upravnega odbora:

  • prof. dr. Matej Makarovič, predstavnik ustanovitelja
  • prof. dr. Matevž Tomšič, predstavnik ustanovitelja
  • izr. prof. dr. Janez Povh, predstavnik ustanovitelja
  • dr. Tamara Besednjak Valič, predstavnica ustanovitelja
  • Divna Vidmar, predstavnica zaposlenih
  • študent

Člani Senata:

  • prof. dr. Matej Makarovič
  • prof. dr. Borut Rončević
  • prof. dr. Matevž Tomšič
  • doc. dr. Lea Prijon
  • doc.dr. Jana Suklan
  • izr. prof. dr. Mateja Rek
  • prof. dr. Dejan Jelovac
  • doc. dr. Tea Golob
  • doc. dr. Jana Krivec
  • študent
  • študent
  • študent

Komisija za študijske in študentske zadeve:

  • izr. prof. dr. Mateja Rek  - predsednica
  • prof. dr. Matevž Tomšič, član
  • doc. dr. Jana Suklan, članica
  • asist. Petra Kleindienst, članica
  • Predstavnik študentov - po volitvah v študentski svet

Komisija za znanstvenoraziskovalno delo:

  • doc. dr. Tea Golob, predsednica
  • prof. dr. Matevž Tomšič, član
  • red. prof. dr. Matej Makarovič, član
  • doc. dr. Jana Krivec, članica
  • Predstavnik študentov - po volitvah v študentski svet

Komisija za kadrovske zadeve:

  • izr.prof.dr. Mateja Rek, predsednica
  • prof. dr. Borut Rončević, član
  • doc. dr. Tea Golob, članica
  • doc. dr. Janez Mlakar, član
  • Predstavnik študentov - po volitvah v študentski svet

Komisija za kakovost in evalvacijo:

  • prof. dr. Matej Makarovič, predsednik
  • doc. dr. Lea Prijon , članica iz vrst visokošolskih učiteljev
  • asist. Primož Rakovec, član iz vrst visokošolskih sodelavcev
  • Klara Remec, dipl. prav., članica iz vrst strokovnih sodelavcev
  • Predstavnik študentov - po volitvah v študentski svet

Disciplinska komisija:

  • prof. dr. Dejan Jelovac, predsednik
  • doc. dr. Jana Krivec, namestnica predsednika
  • prof. dr. Borut Rončević, član
  • doc. dr. Andrej Kovačič, namestnik člana
  • Predstavnik študentov - po volitvah v študentski svet

Komisija za etičnost raziskovanja:

  • prof. dr. Dejan Jelovac, predsednik
  • doc. dr. Tea Golob, namestnica predsednika
  • prof. dr. Matej Makarovič, član
  • doc. dr. Jana Krivec, članica
  • Predstavnik študentov - po volitvah v študentski svet

Komisija za podelitev naslovov in priznanj:

  • prof. dr. Matevž Tomšič, predsednik
  • prof. dr. Dejan Jelovac, član
  • izr. prof. dr. Mateja Rek,članica
  • asist. Petra Kleindienst, članica
  • Klara Remec, Glavni tajnik, članica

Svet zaupnikov:

Člani Sveta zaupnikov pa so:
  • Matej Arčon, Mestna občina Nova Gorica
  • Uroš Brežan, Občina Tolmin
  • Tadej Beočanin, Občina Ajdovščina
  • Jasna Rojc, Gimnazija Nova Gorica
  • Andrej Rutar, Srednja šola Veno Pilon Ajdovščina
  • Vladimir Anžel, Škofijska gimnazija Vipava
  • Vesna Petric Uran, Zavod RS za zaposlovanje
  • Darijan Krpan, Ustanova fundacija BiT Planota
  • Nataša Košiček, CSD Nova Gorica
  • Margerita Humar, ŠENT Slovensko združenje za duševno zdravje
  • mag. Nevenka Volk Rožič, GZS OZ za severno Primorsko Nova Gorica
  • Tanja Kožuh, Primorski tehnološki park
  • Eva Mermolja, Ljudska univerza Ajdovščina
  • Črtomir Špacapan, RRA Severne Primorske
  • Brigita Habjan Štolfa, Razvojna agencija ROD Ajdovščina
  • Lara Brun, Mladinski center Nova Gorica
  • Iva Devetak, Medobčinsko društvo prijateljev mladine za Goriško
  • Matej Likar, Mladinski center in hotel Ajdovščina
 

Predstavniki študentov v študentskem svetu FUDŠ: bodo znani po izvedbi volitev.